Alışveriş Sepetinde:             0 ürün var
Kategoriler
Bilgi  

+ Neden Teknomix.com.tr ?   

      İnternet üzerinden yayın yapan alışveriş sitelerinin teknoloji ile birlikte yaygınlaşması tüketicilerin bu alanda hızlı, güvenilir, ve uygun fiyat arayışına girmesine neden oldu. Kutup Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bu alanda doğan boşluğu, kendi internet markası ve aynı zamanda alışveriş sitesi olan www.teknomix.com.tr adresiyle doldurmaktadır. İnternet sitesinin yeni yüzüyle tüketicilerinin memnuniyetlerini en üst seviyede tutan şirket, hızla gelişen bu yapıyı sağlam ve güvenilir temellere oturtarak hizmet vermeye devam etmektedir. www.teknomix.com.tr internet sitesi 2010 yılında %400 büyüme sağlamıştır.

 

ü  Kutup Garanti Plus’la tam 6 yıl kesintisiz garanti

ü  Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına vade farksız taksit seçenekleri

ü  Güvenli alışveriş

ü  Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli teslimat

 

+ Elektronik ve Beyaz Eşya’da

   Tam 6 Yıl Kutup Garanti Plus imkânı Teknomix.com.tr

 

Ankaralı tüketicileri kaliteli, özenli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile buluşturan Kutup, Türkiye'de yine bir ilke imza atarak elektronik ve beyaz eşyada küçük bir ücret karşılığında tam 6 Yıl Garanti Plus imkânı sağlamıştır. Kutup mağazalarından satın alınan televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ürünler tam altı yıl boyunca güvence altına alınmaktadır.

 

ü  Kutup Garanti Plus hizmeti kapsamındaki ürünlerin her türlü servis ve işçilik hizmetleri karşılanıyor.

ü  Arızalanan ürünlerinizin her türlü yedek parça hizmetleri karşılanıyor.

ü  Televizyon onarımlarınız yirmi bir günü geçerse geçici ürün temin ediliyor.

ü  Ürünlerinizin arıza yapması durumunda ulaşım hizmetleri için hiç bir ücret alınmıyor.

ü  Zamanında müdahale garantisi veriliyor.

ü  Teknik olarak uygunsa ürünün bulunduğu yerde onarım imkânıda sağlanıyor ve ürünlerin evde veya işyerinde arıza yapması durumunda yapılması gereken tek şey Kutup’u aramak.

ü  2,3,4,5 değil tam 6 Yıl boyunca ürününüz garanti altında oluyor, gözünüz arkada kalmıyor.

 

 

+  Tüm kredi Kartlarına Peşin Fiyatına Vade Farksız Taksit imkânı…

 

Teknomix.com.tr internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde tüm kredi kartlarına vade farkı olmadan peşin fiyatına artı taksit uygulanmaktadır.

 

 

+ Güvenli Alışveriş

 

Teknomix.com.tr internet sitesi SSL güvenlik sertifikasına sahiptir ve veri tabanımızda bulunan tüm bilgiler SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktır.

+  En yeni seriler, En Uygun Fiyatlar

En yeni serileri en uygun fiyatlarla bulabileceksiniz, çünkü teknomix.com.tr’ de tek üründe değil tüm ürünlerde en düşük fiyat politikası uygulanmaktadır.

 

+ Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli teslimat

Türkiye’nin neresinde olursanız olun satın olmuş olduğunuz ürünler, Aras Kargo ile maksimum 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

 

+ Üyelik

Teknomix.com.tr internet sitesine ücretsiz üye olarak, kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız. 

 

+ Nasıl Alabilirim?

Teknomix.com.tr internet sitesine üye olduktan sonra tek yapmanız gereken alacağınız ürüne karar vermek.

 

+ Fiyatlara vergiler dahil mi ?

 Teknomix.com.tr internet sitesinde bulunan fiyatlara KDV ve ÖTV dahildir. Tüm ürünlerde KDV %18’dir.

 

+ Satın almış olduğum ürünü iade etmek istiyorum.

 

     Ürün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve herhangi bir hasara maruz kalmadığı takdirde 7 iş günü içerisinde hiçbir neden bildirmeden satın almış olduğunuz ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

    Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz ve çalışır durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, faturanızda belirtilen miktara göre eksik ya da farklı bir ürün teslimatı yapılması halinde durumu paketi teslim almanız anında kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz. Tutanağın, teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı hususunun mutlaka belirtilerek sizin ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir.

 

Böyle bir durumla karşılaştığınızda eksik olan ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Öte yandan size sunmayı vaat ettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimizden dolayı dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Bu durumda imzaladığınız tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo elemanına iade etmelisiniz.

 

 

 

+ Siparişin teslimat adresinin yanlış verilmesi.

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişler sipariş sırasında, vermiş olduğunuz teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firması tarafından ikinci bir kez adresinize uğranmak suretiyle teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz teslimat adresinin hatalı olması, (ilgili sokak, apartman, dairenin  bulunmaması) ya da gidilen adreste alıcının ikamet etmiyor ve bina sakinleri tarafından tanınmıyor olması durumunda paketiniz, adrese en yakın kargo şubesine götürülecek ve kargo firması yetkilileri tarafından telefon ile aranmak suretiyle adresteki hatanın düzeltilmesi talep edilecektir. Vereceğiniz yeni adresin aynı şehir içinde bulunması koşuluyla paketiniz ücretsiz olarak yeni adresinize teslim edilecektir.

Kargo firması yetkililerinin telefon ile size ulaşamamaları durumunda, firmamızın müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından üyelik sırasında vermiş olduğunuz  telefon, faks ve e-posta kanalları da müteakip defalar kullanılarak, size ulaşılacak ve adres bilgisinin düzeltilmesi talep edilecektir.

Tüm bu çabalara karşın size 3 gün süresince ulaşılamaması durumunda ise; 

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler depomuza teslim edilecek, ürün iade işlemleri başlatılarak kargo ücreti düşülmek suretiyle sipariş bedeliniz kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Hatalı teslimat adresinin düzeltilmesi için size ulaşmamıza kadar geçen süre nedeniyle oluşan gecikmelerden firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

 

+ Adresinize arızalı ürün gönderilmesi.

 

Tarafımızdan adresinize teslim edilen ürünlerin, arızalı çıkması ve bu durumun gözle görünür biçimde olmaması durumunda arızalı ürünü teslimat tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde fatura sureti ile birlikte genel merkezimize ödemeli kurye (kurye ücreti adresimize teslimat sırasında tarafımızdan ödenecektir) ile göndermelisiniz. 

Genel merkezimizde kontrolden geçirilecek arızalı ürünler, gerek görüldüğü taktirde üretici firmaya  gönderilecektir. Yapılan tüm kontroller sonucunda üretici firmanın garanti kapsamına giren norm ve standartlara göre arıza sorumluluğunun üreticiye ait olması durumunda arızalı ürünün bir eşi adresinize tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilecektir.

Arızalı ürünün bir eşinin  stoklarımızda bulunmaması durumunda, müşteri hizmetleri yetkilimiz size ulaşarak azami 10-20 günlük ek bir temin süresi isteyecektir. Bu süreyi beklemeyi kabul etmez iseniz arızalı ürünün bedeli tümüyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Arızalı ürünün garanti kapsamı dışında olması veya üretici firma tarafından arıza sorumluluğunun size ait olarak tespit edilmesi durumunda, ürününüz tarafımızdan adresinize ödemeli kurye ( teslimat sırasında kurye ücreti tarafınızdan ödenecektir.) gönderilecektir.

Satın aldığınız ürünün arızalı çıkması halinde, garanti kapsamı dışına çıkmamanız ve mağdur olmamanız için hiçbir müdahalede bulunmamanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Satın aldığınız üründe meydana gelen arızanın, teslimatın hemen sonrasında değil müteakip günlerde meydana gelmesi halinde, muhatabınız söz konusu ürünün üretici firması ve yetkili servisleridir. Garanti kapsamına giren hallerdeki onarım ve değiştirme taleplerinizi bu kurumlara yapmanız gerekmektedir.

Arıza kontrolü ve üretici firmayla aramızda gerçekleşen protokol nedeniyle meydana gelebilecek gecikmeler dolayısıyla şirketimiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Ayrıca bu durumu en kısa sürede info@teknomix.com.tr e-mail adresine bildirmelisiniz. İade işleminizi hatasız ve süratle gerçekleştirebilmemiz için bizi zamanında haberdar etmeniz büyük önem taşımaktadır. Bu koşullar altında iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, kargo ücreti düşülmek suretiyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.  

Bu işlemi yapmaz ve ürünleri teslim alırsanız, kargo elemanının adresinizden ayrılmasından sonra  tüm ürünleri iade etme hakkını kaybetmiş ve eksik ürünlerin tarafımızdan adresinize ücretsiz olarak gönderilmesi seçeneğini peşinen kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Eksik ürünlerin stoklarımızda bulunmaması durumunda, müşteri hizmetleri yetkilimiz size ulaşarak azami 10-20 günlük ek bir temin süresi isteyecektir. Bu süreyi beklemeyi kabul etmez iseniz, eksik ürünlerin bedeli tümüyle kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. 

 

 

+ Sipariş İptalleri

 

Sipariş verdiğiniz ürünlerle ilgili olarak aynı gün içinde ürün almaktan vazgeçtiğinizde

info@teknomix.com.tr elektronik iletişim adresi üzerinden tarafımıza ulaşmanız halinde, ilgili birimlerimiz sizi arayarak iade işlemini yapabilmeniz için size yardımcı olacaklardır.

 

Teknomix.com.tr internet sitesinden satın alınan ürünlerin kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır.

 

 

 

 

 

erhan kızılmeşe Yükseltilmiş Döşeme Hazır Rulo Çim Esen Kız Öğrenci Yurdu Kız Yurdu Bilmet İnşaat Rulo Çim Faaliyet Raporu tasarım basım web tasarım, reklam ajansı tente, tente sistemleri, pergole