Alışveriş Sepetinde:             0 ürün var
İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Kutuplarda insan kaynakları politikası ve iş yönetimi anlayışı nitelikli iş gücünü topluma kazandırma amacı gütmektedir. 

Kutup, çalışanlarının gelişimini destekleyerek ekip çalışmasını en üst düzeyde tutmakta, Bireysel ve takım olarak ayrı ayrı performans geliştirme ve değerlendirme çalışmalarıyla istikrarın sağlanması hedeflemektedir.  

Ailemize yeni katılan ‘‘Kutup Yıldızı’’ adaylarının ortak değerler, şirket kültürüne uyum, karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde söz hakkı ve ilerleme fırsatı vardır. Her Kutup Yıldızı adayı ay sonunda yapılan performans değerlendirme notuna göre rütbe alarak gelir seviyesini arttırabilmektedir. Yöneticilerimiz, Kutup Yıldızı adaylarımızın gelişim ve motivasyonuna katkı sağlayarak başarılı Kutup Yıldızlarının performanslarını maksimum düzeyde tutmayı ilke edinmişlerdir.

Şirket kültürünü benimseyen her Kutup Yıldızının müşteri odaklı, gelişime açık, sorumluluk sahibi olması gerekmektedir, Her gün sistemli bir şekilde büyüyen organizasyonumuzun arkasında sağlam bir ekibin olması gerektiğini biliyoruz; Bu yüzden ‘Önce İnsan’ felsefesi ile yükselmeye devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları uygulamalarında personellerin zayıf yönlerinin tespit edilerek güçlendirilmesi, başarılı olduğu yönlerinde de daha çok geliştirilerek hedef odaklı çalışmasının sağlanması ana esastır. Böylece her bir birey Kutup ’ta geleceğin yöneticileri arasına girmek için yetiştirilmektedir. Yapılan tüm bu değerlendirmeler ve geliştirmeler sonucu Kutup’ta kendini gösterebilen genç personeller kısa bir sürede yükselme imkânı bulup,  genç yaşta mağaza müdürlüğüne kadar yükselebilmektedir.  Bunun neticesinde Kutup ’ta 30 yaş altında şu an 6 mağaza müdürü görev yapmaktadır.        


ÜCRETLENDİRME VE EK MENFAATLER

Unvan ve fonksiyon gözetmeksizin güncel ücret politikasının dışında, performans ve rekabete dayalı unsurlar göz önüne alınarak ücret seviyeleri belirlenir. Şirketimiz her Kutup Yıldızının gelirini hayalleri ve ihtiyaçları doğrultusunda düzenlemesi imkânı sunar. Karşılıklı saygı ve özveri çerçevesinde satışa dayalı tatlı bir rekabet ortamı oluşturularak takım oyununu kuralına göre oynayan Kutup Yıldızları hayat standartlarını her zaman yükseltme şansına sahiptir.

Şirketimizde ayrıca performansı ayırt ederek motive edici bir ücret politikası uygulanmaktadır.


erhan kızılmeşe Yükseltilmiş Döşeme Hazır Rulo Çim Esen Kız Öğrenci Yurdu Kız Yurdu Bilmet İnşaat Rulo Çim Faaliyet Raporu tasarım basım web tasarım, reklam ajansı tente, tente sistemleri, pergole