Alışveriş Sepetinde:             0 ürün var
Kategoriler
Bilgi  


Gizlilik Bildirimi

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, bilgi alabilir, kariyer fırsatları ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, ( adres, e-mail, telefon, demografik bilgiler vb ) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinden verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde”, sağlanmaktadırlar. Teknomix bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlilik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça yada yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflarda dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Teknomix ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Teknomix, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
erhan kızılmeşe Yükseltilmiş Döşeme Hazır Rulo Çim Esen Kız Öğrenci Yurdu Kız Yurdu Bilmet İnşaat Rulo Çim Faaliyet Raporu tasarım basım web tasarım, reklam ajansı tente, tente sistemleri, pergole